15.05.22

 

KOPĀ BŪT IR  JAUKI!

Urā! Pēc ilga ilga pārtraukuma mēs atkal esam kopā!

Kopā ar pavasarīgo dabu sākām mosties arī mēs, interešu kluba  "Saulīte" dalībnieki! Mēs visi satikamies Piedrujas pagasta bibliotēkā .

Vispirms mēs cītīgi mācījāmies un arī labi pastrādājām. Iepazināmies ar Krāslavas novada bibliotēku kopkatalogu .Noskaidrojam kā un ko tur var atrast. Tad izveidojam lasītāja autorizācijas datus - lietotāja vārdu un paroli, lai varētu pilnvērtīgi izmantot kopkatalogu. Katrs dalībnieks saņēma jaunu bibliotēkas lasītāja karti. Vēl atsvaidzinājam savas zināšanas par datu bāzi Letoniku, jo Letonika.lv ir uzticams avots ar plašu informāciju, kas lietderīgi noderēs mācībām.

Tad visus dalīnbiekus Ņina Vasiļjeva aicināja piedalīties radošajā darbnīcā. Viņa aicināja izveidot Ģimenes dienai apsveikuma kartiņu. Visi bija ar mieru. Daudz nevajag, lai radītu skaistu atklātnīti. Galvenais ka  tajā ir ieguldīts daudz pozitīvu emociju un mīlestības...

Protams, ka pēc labi padarīta darba, vienmēr gribas atpūsties! Un bērni izmantoja šo iespēju. Mazākie lika PUZLES un LEGO , lielākie spēlēja DOMINO , daudz fotografēja.

Mēs lietderīgi pavadījām brīvo laiku un pilnveidojam sevi un savas zināšanas.

PALDIES visiem  par atsaucību un aizrautīgo darbošanos!Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru